Prohlížíte si stránky Risto Pub Tusto Znojmo. Tusto Olympia Tusto Titanium

Akce a večírky, sportovní přenosy

Liga Mistrů v Tustu

Úterý, 13.02.2018 20:45 – Sobota, 26.05.2018 Každý hrací den Ligy Mistrů se můžete tešit na přímý přenos v Tustu doplněný skvělým tankovým Radegastem a vynikajícím jídlem.

Nová speciální nabídka

Středa, 14.02.2018 15:00 – Středa, 21.02.2018 Svátek zamilovaných v Tustu znamená novou speciální nabídku jídel, kterou budeme zákazníkům nabízet v průbehů celého týdne.Těšit se můžete na  :Lososový tartar s mangem, avokádem a opečeným máskovým toastem.Kousky hovězího flank steaku na houbovém rissotu s parmazánem.Tygří krevety s mátovo-limetovým pestem na semolinových fettuccine se šafránem.Filovaná kachní prsa v pomerančové marinádě na dýňovém pyré.Steak z hovězí roštěné na pečené cibuli, s bramborem, pancettou a chedarovým dipem.Pečená kari kuřecí prsa plněná mangem s kokosovým mlékem a doríkem s basmati rýže.Jako sladkou tečku jsme připravili ananasové carpaccio s citronovo-limetovým sorbetem.Více na našem fb nebo instagramu.
ZÍTŘEJŠÍ MENU ÚTERÝ 20.2.
Polévka: Kuřecí vývar s nudlemi 30 Kč

1. Kuřecí stehenní steak se smaženou cibulkou, sázeným vejcem a anglickou slaninou, pečená bramborová kolečka, česnekový dip 99 Kč

2. Italské risotto ,,RISI E BISI" s hráškem a pancettou, zdobené parmazánem 99 Kč

3. Španělský ptáček s jasmínovou rýží 129 Kč
Najdete nás na Facebooku