Prohlížíte si stránky Risto Pub Tusto Znojmo. Tusto Olympia Tusto Titanium

O restauracích Tusto

PROČ TUSTO?

Italština je jazyk,který je stejně jako naše mateřština plný nejrůznějších nářečí rozdělených podle oblastí. A v jednom z těchto prastarých nářečí můžeme nalézt i výraz Tusto.Pochází konkrétně z Abruzzského dialektu a označuje chuť a vkus,tedy slova,která nás vystihují.Pokud máte chuť i vkus,jsme pro Vás ideálním místem k návštěvě.

OBSLUHA

Našim nejdůležitějším cílem je spokojený zákazník,který se k nám rád vrací . Velmi důležitým krokem k tomuto cíli je kromě skvělé kuchyně také kvalitní servis. Náš tým proto absolvoval řadu školení a kurzů,aby Vám dokázal poradit s výběrem jídla i pití a přesvědčil Vás,že jste našim vítaným hostem.

KUCHYNĚ

Děláme jednoduchou a poctivou práci,za kterou se rozhodně nestydíme a proto jsou kuchyně v našich provozech otevřené,aby zákazník mohl sledovat náš kuchařský tým při práci.Jídelní lístek je poměrně štíhlý,abychom Vám mohli přinášet co nejčastější nabídku pokrmů ze sezónních surovin.Zamilujete si například naše těstoviny,které sami vyrábíme.Svojí chutí se s běžnými kupovanými těstovinami nedají srovnat.

NOVINKA ‐TUSTO ZNOJMO

Společný úspěch dvou brněnských podniků nás motivoval k myšlence otevření dalšího Tusta tentokrát ve Znojmě. Projekt Tusto‐Znojmo má za cíl přinést do Znojma nový podnik, který se svojí úrovní vymyká běžným standardům. Je opět založen na jednoduché, poctivé gastronomii, čerstvých surovinách a sezónní nabídce. Jediným podstatným rozdílem oproti Brnu bude fakt, že ve Znojmě nebudeme mít v nabídce pizzu. Máme pocit, že té je ve Znojmě už dost a dají se najít místa, kde je opravdu vynikající. V jídelním lístku tak naleznete osvědčená jídla z našich brněnských podniků. Samozřejmostí budou těstoviny vlastní výroby. Těšit se můžete na zajímavé a originální pochoutky k pivu. Všechno co děláme, děláme s nejlepším vědomím a svědomím. Za naši práci se nestydíme a našim zákazníkům umožňujeme, aby se na ni dívali živě díky Tusto TV. Tusto TV Vás dostane do kuchyně a za bar. Pochopíte, že používáme čerstvé suroviny a každé objednávce věnujeme maximální péči. Náš školený tým se Vám bude věnovat tak, abyste věděli, že jste vždy našimi vítanými hosty. S Tustem do Znojma přichází také tankový Radegast Ryze Hořká 12°.Že je pivo naší vášní pochopíte už při prvním doušku. O pivo se poctivě staráme a přinášíme Vám je v té nejlepší kondici čepované na jeden zátah neboli na hladinku. Takto čepované pivo je totiž podle nás nejlepší a nejlahodnější způsob podávání piva. Na stůl se Vám dostane čerstvé pivo s nádhernou rovnou a smetanovou pěnou bez bublin. Taková pěna je na rozdíl od suché čepice mokrá a plná piva. Jsme si jisti, že si u nás pivo zamilujete a bude Vašim nerozlučným společníkem při vysílání všech podstatných sportovních přenosů, které Vám budeme přinášet na našich obrazovkách nebo na některém z našich divokých večírků či řízeně nezřízené degustaci některého výtečného moku. Tusto – Znojmo se hodlá zapojit do společenského dění ve Znojmě a každý kdo má chuť a vkus by nás neměl míjet bez povšimnutí.


Obědové menu a rozvoz 11:00-15:00
PÁTEK 21.1.
Polévka: Česneková krémová s krutony 30 Kč

1. Vepřová játra na cibulce se šťouchanými brambory 119 Kč

2. Grilovaná mořská treska na krémovém risottu s rukolovým pestem 119 Kč

3. TÝDENNÍ MENU-Vepřová líčka na omáčce z kořenové zeleniny a červeného vína s bramborovou kaší 146 Kč

4. TÝDENNÍ MENU-Panzerotto plněné trhanou krkovicí, listovými saláty a coctail dresinkem 146 Kč
Najdete nás na Facebooku