O tustu    

Jsme Tusto

V italském jazyce znamená Tusto chuť a vkus. S vaší chutí si pohrají naše jídla. Váš vkus pohladí moderní interiéry našich podniků. Naší prioritou je spokojený zákazník, proto dbáme na vstřícnost a ochotu našeho personálu. Rádi objevujeme a kombinujeme. Inspirujeme se v Itálii, kde dlouhá léta působil náš šéfkuchař Karel Tománek. Našim hlavním cílem je propojení jednoduché italské kuchyně s jednoduchostí pravého českého ležáku. Snažíme se objevovat nové chutě a nová propojení, která se mohou zdát na první pohled neslučitelná. Vyberte si jeden z našich podniků v Brně nebo ve Znojmě a vydejte se objevovat s námi.

Tusto Znojmo

V jednoduchosti je síla. Rozhodli jsme se propojit jednoduchost italské kuchyně s chutí českého ležáku. Kombinace jídel původem z Itálie, a spojování zdánlivě nepropojitelných světů s českým pivem, nás prostě baví.

Naleznete u nás pestré denní menu, těstoviny domácí výroby a pravidelně se střídající nabídku založenou na sezónních surovinách. Na čepu na Vás čeká lahodný tankový Radegast Ryze Hořká 12. Sledujeme moderní trendy a aplikujeme je do naší práce. V naší vinotéce nepřehlédnete velkou spoustu vín, která mapují lokální vinařství a přináší jejich klenoty.

Na baru najdete nabídku rumů z celého světa. Pro řidiče máme čepované nealkoholické pivo nebo široký výběr domácích nealkoholických limonád. Milovníci kávy si mohou vychutnat některou ze specialit italské značky Hausbrandt.

Tusto Znojmo patří do rodiny podniků značky Tusto, které jsou na trhu už roku 2012.

Proč Tusto?

Italština je jazyk, který je stejně jako naše mateřština plný nejrůznějších nářečí rozdělených podle oblastí. A v jednom z těchto prastarých nářečí můžeme nalézt i výraz Tusto. Pochází konkrétně z Abruzzského dialektu a označuje chuť a vkus, tedy slova, která nás vystihují. Pokud máte chuť i vkus, jsme pro Vás ideálním místem k návštěvě.